Straszna Przystań

Towarzysze! NA PEWNO OD WIELU LAT ZAUWAŻACIE WZROST LICZBY tzw. CREEPYPAST! Jesteśmy bibliotekarzami! Zbieramy je i przechowywujemy DLA CIEBIE! TAK, dla ciebie! Jesli nie wiesz co to creepypasta, to товарищ pozwól sobie nieco poczytać a następnie się zarejestrować.

#1 2013-01-24 16:52:05

 Zamiatin

Towarzysz

Punktów :   

Snuff

Czy widziałeś kiedykolwiek film, podczas którego umiera człowiek ? Zapewne powiesz : \"Jasne, przecież oglądałem masę horrorów\". Jednak ja pytam się o filmy które przedstawiają prawdziwe, nie reżyserowane zabójstwa.

Filmy z rodzaju \"Snuff\" są właśnie tym co mam na myśli. Nagrywane a następnie rozpowszechniane w (wątpliwych) celach \"rozrywkowych\". Pod ten rodzaj nie podchodzą filmy na których zarejestrowano samobójców czy też sceny z wypadków.

Według MPAA, FCC oraz FBI, nie ma czegoś takiego jak Snuff Film. To dotyczy również sławnego filmu \"Faces of Death\". Wszystko co przypuszczasz że może należeć do tego tajemniczego gatunku, jest fałszywe, podrobione lub po prostu nikt nie zrobił go celowo. Takie właśnie filmy możemy odnaleźć na tych wszystkich niesmacznych \"szokujących\" stronach.

To wszystko jedno wielkie kłamstwo.

Istnieje, od 30 do 40 takich filmów które krążą (niekoniecznie damy radę znaleźć je w internecie) po całym świecie. Najwcześniejszy z nich, niemy film, zatytułowany po prostu \"La mort d\'une fille\", pochodzi z roku 1896.

Ostatni z nich, sądząc po fryzurze i obecności popularnego w tamtym czasie t-shirtu \"Frankie Says Relax\", pochodzi prawdopodobnie z 1983 lub 1984 roku. Nagrany został na kasecie \"Betamax\".

Filmy różnią się od siebie poziomem przemocy, aczkolwiek w każdym z nich po zabiciu dziewczyny o brudnych blond włosach i przenikliwych niebieskich oczach, następuje coś w rodzaju rytualnego seksu. Co jest w tym wszystkim najbardziej niepokojące ?

To fakt, że w każdym filmie pojawia się ta sama kobieta...


Polacy! Gdziekolwiek się znajdujecie[...]
Propagujemy totalitaryzm w takim samym stopniu jak Hitler propagowal surealizm/dadaizm/impresjonizm...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.demonchess.pun.pl www.merganor.pun.pl www.hospicjumdladzieci.pun.pl www.pokeluxus.pun.pl www.psychologia-czlowieka.pun.pl