Straszna Przystań

Towarzysze! NA PEWNO OD WIELU LAT ZAUWAŻACIE WZROST LICZBY tzw. CREEPYPAST! Jesteśmy bibliotekarzami! Zbieramy je i przechowywujemy DLA CIEBIE! TAK, dla ciebie! Jesli nie wiesz co to creepypasta, to товарищ pozwól sobie nieco poczytać a następnie się zarejestrować.

#1 2013-01-23 15:09:08

 Zamiatin

Towarzysz

Punktów :   

CHECK IT

Pewnego, normalnego dnia siedziałem sobie przed komputerem, gdy nagle otrzymałem e-mail o nazwie "CHECK IT!" z nieznanego adresu. Wewnątrz wiadomośći nie było nic prócz tytułowych słów i dwóch załączników: zdjęcia 'myeyes.jpg' oraz filmiku 'myears.avi'. Przeskanowałem owe pliki antywirusem - nic nie wykryto. Zdecydowałem się pobrać pliki na komputer. Gdy tylko to zrobiłem, moja przeglądarka zcrashowała. Odpaliłem ją jeszcze raz aby znów sprawdzić e-mail, jednak owej wiadomości już tam nie było. Trochę mnie to zadziwiło. Uznałem jednak, że to musiało się stać przez ten błąd przeglądarki. Chwilę później musiałem opuścić mieszkanie jako, że byłem umówiony z moim przyjacielem.
Wróciłem późnym wieczorem. Standardowo usiadłem do komputera a na pulpicie rzuciły mi się w oczy dwa pliki, o których zapomniałem. Mowa oczywiście o tych pobranych z maila. Jako, że byłem lekko podpity od razu otworzyłem pierwszy z nich 'myeyes.jpg'. Na pozór nic specjalnego, nagi mężczyzna leżący na zielonej trawie. Jednak z każdą kolejną sekundą przyglądania się temu obrazkowi zdawał się on być bardziej straszny. Las za mężczyzną wydawał się być jak ten z najstraszniejszych horrorów. Sama postać mężczyzny nabierała złowieszczego wyrazu twarzy, mroczna fryzura rzucała niepokojący cień na jego twarz. Choć nie było widać oczu wydawało mi się, że cały czas spogląda on na mnie. Zdecydowałem się wyłączyć ten obrazek. Dosłownie sekundę po tym moje oczy zaczęły niewyobrażalnie mnie piec. Na chwilę straciłem ostrość widzenia. Uznałem jednak, że to przez alkohol i gdy tylko bół ustał po kilku sekundach, zignorowałem to zjawisko.
Bez dłuższego zastanowienia włączyłem drugi plik 'myears.avi'. To co tam ujrzałem przekonało mnie, że coś jest nie tak z tymi plikami. Początek był niepozorny. Widać było jakieś kolorowe napisy tytułowe i przez chwilę nogi mężczyzny w kolorowych skarpetkach. Chwilę później rozpoczeła się tragedia. Na filmiku był ten sam mężczyzna co na zdjęciu. Śpiewał/mówił w jakiś dziwny, mało wyraźny sposób. Miał strasznie dziwny i jednocześnie mroczny głos. Do tego wykonywał jakieś chaotyczne ruchy, które wyglądały jakby ktoś go podpalił, czy coś równie strasznego. Od razu chciałem wyłączyć ten filmik jednak nie dało się!! w jego końcówce głos zmienia się jeszcze bardziej powodując dziwne uczucie w głowie. Na końcu widać podobny obrazek męskich nóg jak na początku. Gdy filmik się skończył usłyszałem tylko głośny pisk w uszach i zrobiło mi się ciemno przed oczami. Po czym straciłem przytomność.
Dwa dni temu opuściłem szpital. Straciłem wzrok i słuch na ponad 5 dni. Lekarze nie znaleźli przyczyny tego zdarzenia. Wciąż słabo słyszę i nie odzyskałem pełnej ostrości wzroku. Nie wiadomo czy kiedykolwiek odzyskam moje zmysły w pełni.
Znalazłem w internecie podobny wątek na amerykańskim forum. Tamten użytkownik, też miał doczynienia z tymi plikami. Opisywał też przypadki innych. Większość osób po obejrzeniu tych plików nie ma ochoty, a wręcz odczuwa lęk przed opuszczaniem swojego pokoju. Wielu straciło wzrok/słuch na stałe.
Nie wiem skąd się wzięły i czym są te pliki, ale w żadnym wypadku NIE ODBIERAJCIE MAILI O TYM TYTULE...

Odpowiedzią na ten post (już po 2 sekundach!!) była odpowiedź od użytkownika bez nicku (!):

CHECK IT!
http://gpkt.files.wordpress.com/2008/05/gracjan01.jpg
http://youtu.be/ACVUPrlDeTI


Polacy! Gdziekolwiek się znajdujecie[...]
Propagujemy totalitaryzm w takim samym stopniu jak Hitler propagowal surealizm/dadaizm/impresjonizm...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psychologia-artykuly.pun.pl www.aurora-forum.pun.pl www.eu3-kampania.pun.pl www.sasiedzi.pun.pl www.herozerobohaterzy4ever.pun.pl