Straszna Przystań

Towarzysze! NA PEWNO OD WIELU LAT ZAUWAŻACIE WZROST LICZBY tzw. CREEPYPAST! Jesteśmy bibliotekarzami! Zbieramy je i przechowywujemy DLA CIEBIE! TAK, dla ciebie! Jesli nie wiesz co to creepypasta, to товарищ pozwól sobie nieco poczytać a następnie się zarejestrować.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-01-19 07:48:36

 Zamiatin

Towarzysz

Punktów :   

Dzisiejsze Nastolatki

Zawieszam coby nie zginelo

Zamiatin - Dzisiaj 07:43:42 - [ 45 ChatBox Postów ]
OH So Edgy nastolatki, jak ja to lubie 'jesitem innja bjo nje lubje ludzi'

Zamiatin - Dzisiaj 07:44:58 - [ 45 ChatBox Postów ]
OTRZASNIJCIE SIE KURWA! MAMY XXI! CZY NIE ROZUMIECIE ZE ALIENACJA ORAZ WSZECHOGARNIAJACA SAMOTNOSC TO PODSTAWA TEGO SPOLECZENSTWA

Zamiatin - Dzisiaj 07:45:54 - [ 45 ChatBox Postów ]
Technicznie, pokolenia po '97 to juz nie sa nawet ludzie


Dyskutujcie, Performujcie, lapcie bul dopy, Wyklocajcie sie, Zaprzeczajcie
Robcie wszystko co mozecie, ale tego nie zmienicie, a jesli sie zgadzacie
to mamy chyba podobne poglady


Polacy! Gdziekolwiek się znajdujecie[...]
Propagujemy totalitaryzm w takim samym stopniu jak Hitler propagowal surealizm/dadaizm/impresjonizm...

Offline

 

#2 2013-01-19 15:28:53

Magic

Młody kompan

Punktów :   

Re: Dzisiejsze Nastolatki

tostuj na martwych
elo

Offline

 

#3 2013-01-19 15:30:32

Magic

Młody kompan

Punktów :   

Re: Dzisiejsze Nastolatki

btw. gdzie ty wyczytałeś, że nie lubimy ludzi lolz?
ludzie dzielą sie na typy których sie nie lubi ale TEŻ lubi
gdzie problem?
a to, że ja z jef wolimy piwniczyć sie w domach to nie ma nic do tego

Offline

 

#4 2013-01-19 17:18:02

 Zamiatin

Towarzysz

Punktów :   

Re: Dzisiejsze Nastolatki

Tu poszla nadinterpretacja z ta nienawiscia.


Polacy! Gdziekolwiek się znajdujecie[...]
Propagujemy totalitaryzm w takim samym stopniu jak Hitler propagowal surealizm/dadaizm/impresjonizm...

Offline

 

#5 2013-01-19 17:49:46

Magic

Młody kompan

Punktów :   

Re: Dzisiejsze Nastolatki

oh

Offline

 

#6 2013-01-19 17:51:39

 Zamiatin

Towarzysz

Punktów :   

Re: Dzisiejsze Nastolatki

Lubie nadinterpretowywac to taka moja specjalizacja


Polacy! Gdziekolwiek się znajdujecie[...]
Propagujemy totalitaryzm w takim samym stopniu jak Hitler propagowal surealizm/dadaizm/impresjonizm...

Offline

 

#7 2013-01-19 23:02:45

Florence

Młody kompan

Punktów :   

Re: Dzisiejsze Nastolatki

roczniki po '93 są z roku na rok coraz durniejsze (generalnie mówię).

Ostatnio edytowany przez Florence (2013-01-19 23:03:06)

Offline

 

#8 2013-01-20 09:15:25

 Zamiatin

Towarzysz

Punktów :   

Re: Dzisiejsze Nastolatki

Znaczy się chodzi ci o ogólne skretynienie społeczeństwa pod wpływem technologii?
Choć to pewnie tylko ja i właśnie w tej wypowiedzi ustawiłem sobie swego rodzaju okulary ograniczające, które pokazują tylko to co jak chce widzieć.(Ale dalej, Internet miał na to KURNA wielki wpływ)


Polacy! Gdziekolwiek się znajdujecie[...]
Propagujemy totalitaryzm w takim samym stopniu jak Hitler propagowal surealizm/dadaizm/impresjonizm...

Offline

 

#9 2013-01-20 22:21:38

Florence

Młody kompan

Punktów :   

Re: Dzisiejsze Nastolatki

chodzi mi ogólnie o to, że patrząc na ludzi troszkę starszych, w moim wieku i młodszych ode mnie stwierdzam, że społeczeństwo nam debilnieje. i nie wiem czy technologia ma z tym cokolwiek wspólnego czy to taki naturalny proces.

Offline

 

#10 2013-01-21 07:49:27

 Zamiatin

Towarzysz

Punktów :   

Re: Dzisiejsze Nastolatki

Znasz mnie wiec wiesz że będę mówił, że to technologia.
Chociaż... Obwiniałbym też nieco subkultury, które pod parasolem 'pozornej odmienności'(no bo serio kurwa czy 20 tyś ludzi z długimi włosami w glanach to odmienność i inwidualizm?) uczą nas myśleć w charakterystyczny sposób(znaczy się przez pryzmat grupy), a nie po swojemu.


Polacy! Gdziekolwiek się znajdujecie[...]
Propagujemy totalitaryzm w takim samym stopniu jak Hitler propagowal surealizm/dadaizm/impresjonizm...

Offline

 

#11 2013-01-21 11:55:47

Florence

Młody kompan

Punktów :   

Re: Dzisiejsze Nastolatki

oh Ty paskudny hipokryto, jak przestaniesz rysować te swoje bazgrołki na komputerze, a zaczniesz ołówkiem czy czymkolwiek innym na kartce papieru to wtedy hejtuj sobie technologię do woli. kimże byś był bez tych pierdolonych internetów.?
subkultury oferują odmienność od jakiegoś tam ogółu (bo jednak te 20 tys. ludzi z długimi włosami w glanach przypada na jakieś 500 tys. 'całej reszty') i jednocześnie dają akceptację grupy. czyli taki standardowy młody człowiek ma 2 w 1, w zasadzie wszystko czego potrzebuje w życiu. zaznaczam, że nigdy nie utożsamiałam się z żadną subkulturą.

Offline

 

#12 2013-01-21 19:38:47

Innominatam

Nieznany

Punktów :   

Re: Dzisiejsze Nastolatki

Mi tam akurat wszystko jedno, czy są te subkultury czy ich nie ma, o ile zbytnio się z tym nie prują do innych. Np. takie osobniki, co psioczą na wszystko, co nie jest rockiem bądź metalem. Niestety, co raz bardziej przypomina to takiego miłego karczka w barwach wojennych, który uprzejmie pyta o ulubioną drużynę pod groźbą lekkiego zniekształcenia mordki w przypadku udzielenia odpowiedzi niewłaściwej.


"Jeśli coś cię nie zabije, to z pewnością spróbuje po raz kolejny"

Offline

 

#13 2013-01-21 19:46:35

 Zamiatin

Towarzysz

Punktów :   

Re: Dzisiejsze Nastolatki

Florence napisał:

oh Ty paskudny hipokryto, jak przestaniesz rysować te swoje bazgrołki na komputerze, a zaczniesz ołówkiem czy czymkolwiek innym na kartce papieru to wtedy hejtuj sobie technologię do woli. kimże byś był bez tych pierdolonych internetów.?

Łolaboga ona dopiero odkrywa, że jestem pierdolonym hipokrytą, also bez internetów męczyłbym ludzi IRL, a tak mogę sobie robić to po Internetach


Polacy! Gdziekolwiek się znajdujecie[...]
Propagujemy totalitaryzm w takim samym stopniu jak Hitler propagowal surealizm/dadaizm/impresjonizm...

Offline

 

#14 2013-01-22 16:21:15

Florence

Młody kompan

Punktów :   

Re: Dzisiejsze Nastolatki

hipokryzja jest zjebana.
ah, co byśmy zrobili gdyby nie internety.. jednak technologia to bywa fajna rzecz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.happyharvest.pun.pl www.emargo-time.pun.pl www.sn.pun.pl www.112strazpozarna998.pun.pl www.aber.pun.pl