Straszna Przystań

Towarzysze! NA PEWNO OD WIELU LAT ZAUWAŻACIE WZROST LICZBY tzw. CREEPYPAST! Jesteśmy bibliotekarzami! Zbieramy je i przechowywujemy DLA CIEBIE! TAK, dla ciebie! Jesli nie wiesz co to creepypasta, to товарищ pozwól sobie nieco poczytać a następnie się zarejestrować.

#1 2013-01-25 17:28:16

 Zamiatin

Towarzysz

Punktów :   

Rigby.avi

Nie mam pojęcia, co za chory człowiek mógł stworzyć ten filmik. Chcę po prostu opowiedzieć ci o moich doświadczeniach z tym plikiem.
To był normalny dzień. Wszystko było takie jak zwykle, do czasu aż nie natknąłem się na rigby.avi. Należę do ludzi, którzy lubią tego typu tajemnicze pliki, więc pobrałem ten filmik. Wszystko szło z górki. Do czasu.
Kiedy uruchomiłem filmik, pojawiło się kilka błędów, zanim pokaz rozpoczął się. Pomyślałem, że to trochę dziwne, ale założyłem, że to mój komputer jak zwykle ma jakieś problemy. Pokaz wkrótce rozpoczął się. Na początku pokazano Rigby z rozszerzonymi, czarnymi oczyma (takimi jak w odcinku „This is my Jam”). Wszystko było strasznie chaotyczne i czarno białe (co było już niezwykle niepokojące). Rigby śpiewał piosenkę, którą ułożyli w odcinku „This is my Jam”, ale jego śpiew był wolniejszy niż normalnie. Trwało to chwilę, zanim nastąpiło zbliżenie na pyszczek Rigby. Po tym pokazał się jakiś napis, być może po japońsku. Nie mogę powiedzieć, co było tam napisane, ale jestem przekonany, że było to coś chorego i strasznego...
Po kilku dniach zacząłem mieć koszmary z Rigby, powtarzającym te cholerne słowa cały czas. Nigdy więcej nie będę szukał jakichś schizowatych filmików w internecie.
Ale czy na pewno?

http://www.youtube.com/watch?v=8maLWhkr


Polacy! Gdziekolwiek się znajdujecie[...]
Propagujemy totalitaryzm w takim samym stopniu jak Hitler propagowal surealizm/dadaizm/impresjonizm...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skierniewicka-melina.pun.pl www.mzls.pun.pl www.narutogra-rpg.pun.pl www.wrestlingmix.pun.pl www.scooter-przemkow-team.pun.pl