Straszna Przystań

Towarzysze! NA PEWNO OD WIELU LAT ZAUWAŻACIE WZROST LICZBY tzw. CREEPYPAST! Jesteśmy bibliotekarzami! Zbieramy je i przechowywujemy DLA CIEBIE! TAK, dla ciebie! Jesli nie wiesz co to creepypasta, to товарищ pozwól sobie nieco poczytać a następnie się zarejestrować.

#1 2013-01-23 17:33:24

 Zamiatin

Towarzysz

Punktów :   

Patrzymy na ciebie

Fragmenty pamiętnika komputerowego trzynastoletniego Lucasa Athenian'a. Znaleziono go na pendrivie leżącym w łazience jego domu.

19 Października 2011
nudziło mi się jak nigdy, siedziałem na kilku portalach społecznościowych na raz. Nagle dostałem wiadomość na pewnym forum.. Treść była taka:

"hej, nieznajomy, słyszałeś kiedyś o nightmarekid.jpg? Podobno ludzie po zobaczeniu tego zdjęcia umierali po kilku dniach.. Mi się nic nie stało, może ty też chciałbyś zobaczyć to zdjęcie? Pozdrawiam, Disk Dark Child."

Zaciekawiło mnie to zdjęcie, więc od razu napisałem mu, żeby dawał linka. Dziś nie odpowiedział, muszę zaczekać do jutra. Nie mogę się już doczekać, lubię takie zagadkowe zdjęcia jak smile.dog lub wanderer.jpg. Ok, muszę kończyć.

21 Października 2011
Jest! Disk Dark Child wreszcie wysłał mi linka do nightmarekid'a. Szukałem tego zdjęcia po internecie wiele razy ale nigdy nie mogłem znaleźć takiego, które wzbudziłoby moje zainteresowanie. Żadne nie było straszne po prostu. Więc na zdjęciu jest może sześcioletni chłopiec "straszący" autora zdjęcia, dodatkowo układa dłonie w charakterystyczny sposób dla "straszących" dzieci. Zdjęcie dziwaczne, czarnobiałe. Chłopiec ma zbyt "naciągniętą" że tak powiem dolną szczękę niż normalny człowiek, opada w okolice obojczyka, nie widać też oczu dziecka. Zdjęcie nie jest straszne, raczej śmieszne, jednak budzi dziwne uczucia, gdy patrzy się na nie przez dłuższy czas. Wystraszyłem się nie na żarty, jak przypatrywałem się dziecku a na korytarzu siostrze spadła książka z ręki!
Chciałem odpisać Disk Dark Child'owi, ale skasował konto.. dziwne...
O, zapomniałbym, wstawię tu linka do zdjęcia [odnośnik usunięty ze względu bezpieczeństwa]

22 Października 2011
Dzisiaj w nocy miałem koszmary, były w nich dzieci podobne do Nightmarekid'a które chodziły po ścianach i suficie w moim pokoju. Ich dolne szczęki kołysały się z każdym ruchem. Brr!
Dzisiaj spotkałem Jodie w drodze do domu. Postanowiliśmy iść razem do pobliskiego lasu w nasze miejsce. Gdy weszliśmy za linię pierwszych drzew, dziwnie się poczułem, jak by ktoś mnie obserwował. Nie mówiłem tego Jodie, jeszcze by pomyślała, że jestem świrnięty! [...] Wracając widziałem cień między drzewami. Powiedziałem to mojej przyjaciółce, jednak ona tylko oglądnęła się za siebie i powiedziała, że nic nie widzi. Opowiedziałem jej o nightmarekid'dzie, chciała zobaczyć zdjęcie więc jej je pokazałem. [...]

23 Października 2011
Widziałem go. Obudziłem się w środku nocy. Stał nad moim łóżkiem i patrzył na mnie pustymi oczodołami. Jego dolna szczęka kołysała się na boki, ciekła z niej krew... Mama powiedziała, że to był sen, żebym się nie przejmował.. Ale on był tam naprawdę... [..]

24 Października 2011
Słyszę je. Słyszę jak się śmieją. Chodzą na czworakach, widziałem dzisiaj ich na suficie, kapała na mnie krew, to było straszne! Rano nie zauważyłem żadnych kropel na mojej pościeli. [..]
Gdy to piszę znów słyszę kroki na korytarzu, one szepczą , że do nich dołączę. Ja tego nie chce, co się ze mną dzieję?

25 Października 2011
Gdy dziś włączyłem komputer, nightmarekid był na tapecie! Nie ustawiałem takiej tapety! Zobaczyłem też jakiś plik tekstowy, gdy go otwarłem, zobaczyłem wielki napis w czcionce Tahoma "PATRZYMY NA CIEBIE". Przeraziłem się i skasowałem plik. W kącie ciągle widzę kucającą małą dziewczynkę. Wygląda podobnie do nightmarekid'a. Mówiłem to wszystkim domownikom, jednak mi nie wierzą. Dzisiaj będę spać u siostry.

26 Października 2011
O boże, o boże, ona mnie dotknęła! Teraz weszła na sufit, leży na nim, patrzy się na mnie pustymi oczodołami a z jej obwisłego otworu gębowego co jakiś czas kapie krew. POMOCY!

Nie mogę zasnąć, oni są wszędzie.

POMOCY!

Dłużej tego nie wytrzymam...

27 Października 2011
Mam dosyć. oni tu są. wszyscy. Naliczyłem około 25 postaci. Są na suficie, ścianach, wszędzie.
Mam nóż...
Przeciąłem lewą rękę wzdłuż żyły.. Krew leje się w górę... do ich pysków... Czuję się coraz słabszy...

nieee moge juzzz pisaccc .. niee maam sily .. one naadal parrza..

PATRZYMY NA CIEBIE
PATRZYMY NA CIEBIE
PATRZYMY NA CIEBIE

Oto zdjęcie nightmarekid'a, znalazłem je dzisiaj rano w internecie, ktoś je dodał do swojego bloga.. Ciekawe, ilu z tych ludzi, którzy zobaczą obrazek stanie się coś niemiłego.. (Dopisek Tłumacza)

http://republika.pl/blog_vm_5103824/795 … arekid.jpg


Polacy! Gdziekolwiek się znajdujecie[...]
Propagujemy totalitaryzm w takim samym stopniu jak Hitler propagowal surealizm/dadaizm/impresjonizm...

Offline

 

#2 2013-01-23 17:39:49

Florence

Młody kompan

Punktów :   

Re: Patrzymy na ciebie

czytałam prawie identyczną pastę, był to niby pamiętnik chłopca chorego na schizofrenię i nie miało to nic wspólnego z żadnym obrazkiem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.plota-radom.pun.pl www.cs-bezdomni.pun.pl www.forum-klasowe.pun.pl www.gesz.pun.pl www.strzelnica-olsztyn.pun.pl